XXXIII Niedziela Zwykła 15.11.2020r.

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy. Dziś w Światowy Dzień Ubogich otwórzmy nasze serca na każdą ludzką biedę i chętnie włączmy się w działalność organizacji społecznych i kościelnych, jak np. Caritas, aby pomagać innym.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W przyszłą niedzielę przypada druga rocznica śmierci ks. Antoniego Humeniuka tutejszego proboszcza. Z tej racji zostały zamówione Msze św. w intencji śp Antoniego o godz. 9.00 i 11.00
  4. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  5. W tym tygodniu patronują nam:

– we wtorek – św. Elżbieta Węgierska

– w środębł. Karolina Kózkówna

– w piątek – św. Rafał Kalinowski

– w sobotę – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu

• Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.