II Niedziela Adwentu 06.12.2020r.

1. Tę niedzielę Adwentu przeżywamy jako Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary, wyraz naszej solidarności i braterskiej miłości, możemy składać do puszek po wyjściu z kościoła.
  2. Zachęcam do udziału w Mszach Św. roratnich ku czci Najświętszej Maryi Panny, sprawowanych w naszym kościele w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00.
  3. We wtorek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy zaprosić do duchowej adopcji dziecka poczętego.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny,  a także kalendarze i świece Caritas.
  6. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek – św. Ambroży

– we wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

• Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.