IV Niedziela Wielkiego Postu 22.03.2020r.

1. W tym trudnym czasie dla Polski, Europy i świata trwamy na modlitwie i w Bogu szukamy umocnienia. Nie lękajmy się. Pan moja siłą i tarczą.
  2. Przypominam o udzielonej przez Biskupa Polowego dyspensie od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do 29 marca br. Przypominam również o odwołaniu nabożeństw Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.
  3. Od dzisiaj także spowiedź święta będzie się odbywać w kancelarii parafialnej z zachowaniem środków bezpieczneństwa.
  4. W środę obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest to także Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  5. W środę także Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  6. W piątek od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. Wszystkim dziękuję za świadectwo wiary, cierpliwość, życzliwość, modlitwę oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.