XIX Niedziela Zwykła 09.08.2020r.

  1. Trwamy w wakacyjnym czasie. Sierpień jest dla nas szczególny tak pod względem religijnym, jak i historycznym. Wykorzystajmy ten czas na budowanie więzi z Chrystusem i Jego Kościołem.
  2. W środę tradycyjnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek 13 sierpnia zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją.
  4. W sobotę 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem 100 Rocznicę Bitwy Warszawskiej, określanej mianem „Cudu nad Wisłą” i Święto Wojska Polskiego. Msze Święte w naszym kościele w porządku niedzielnym. O godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Wojska Polskiego z ceremoniałem wojskowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Na wszystkich Mszach św. zostaną także poświęcone owoce, zioła i kwiaty.
  5. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek św. Wawrzyniec

– we wtorek św. Klara

– w piątek św. Maksymilian Maria Kolbe

  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia trwających wakacji.