V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  3. Nabożeństwa majowe po wieczornej Mszy Świętej.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem majowym.
  5. W piątek po Mszy Świętej zapraszamy na I spotkanie wszystkie dziewczynki i chłopców do tworzonej scholi dziecięcej w naszej parafii
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  7. Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych w zakrystii po Mszach Świętych lub w kancelarii parafialnej.
  8. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej.
  9. Zapraszamy na nową stronę internetową parafii: parafia-zegrze.pl
  10.  Klub CSŁiI i 26. Wojskowy Oddział Gospodarczy zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się 1 czerwca br. na Strzelnicy Piechoty w Zegrzu. Szczegóły na plakatach wywieszonych na tablicach ogłoszeń.
  11.  W najbliższych dniach w naszej parafii zakończy pracę pan kościelny Bogdan Surma, dlatego zwracamy się z prośbą o zgłaszanie tych osób, które by chciały podjąć posługę nowego kościelnego. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  12.  Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na leczenie 8-letniego Marcinka syna żołnierza Roberta Żal, który choruje na guza pnia mózgu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Już dziś dziękujemy za każdy wrzucony gorsz do puszki.
  13. W liturgii Kościoła wspominamy:
  • w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

14. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.