XII Niedziela Zwykła 23.06.2024

  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca, modlimy się za naszych Ojców, podczas każdej Mszy św., a w sposób szczególny podczas dzisiejszego nabożeństwa czerwcowego, żyjącym wypraszając Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa, a zmarłym łaskę życia wiecznego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 17:30.
  3. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 18:00
  4. W dniach 25-27.06.2022 roku, odbędzie się w Zegrzu odprawa rozliczeniowo-zadaniowa oraz szkolenie rzymskokatolickich księży Terytorialnej Służby Wojskowej, którą rozpoczniemy Mszą św. 25 czerwca o godz. 18:00 w naszym kościele.
  5. W dniu 26 czerwca na PCT Skubianka, na zakończenie szkolenia poligonowego, odbędzie się polowa Msza św., której będzie przewodniczył Biskup Polowy Wiesław Lechowicz.
  6. W dniu 27 czerwca o godz. 08:00 odbędzie się w naszym kościele Msza św. kończąca odprawę księży TSW.
  7. W sobotę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich.
  8. Zgodnie z postanowieniem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ofiary składane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. świętopietrze.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.