XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

1. Dziś dwudziesta piąta niedziela zwykła w roku kościelnym. Niech udział w świętych obrzędach wspomaga nas na drodze wiernego wypełniania Bożego prawa.
  2. Dzisiaj obchodzi swoje święto Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, Uroczystości rozpoczęliśmy Mszą św. w naszym kościele o godz. 09:00 Dalsza część obchodów święta Centrum odbywa się na rynku w Serocku w godz. 12:00 – 16:00
  3. W piątek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.
  4. W dniach 29 – 30 września będę przebywał w Rzeszowie, gdzie swoje święto będą obchodziły Wojska Obrony Terytorialnej.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 i niedzielę o godz. 17:30. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zachęcamy, aby modlić się na różańcu w domu.
  6. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w roku 2024 odbędzie się w Wielki Czwartek 28 marca o godz. 18:00
  7. Spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 01 października, wyjątkowo o godz. 10:30
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Niepokalanej.