XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2024

1. Dziś przypada także Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie.
  2. We wtorek wspominamy 85. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o wszystkich pomordowanych na Wschodzie, o wszystkich ofiarach „Golgoty Wschodu”.
  3. W dniach 16 – 20 września kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu corocznych Rekolekcji kapelanów.
  4. W środę, 18 września, wspominamy św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży oraz naszej Ojczyzny.
  5. W sobotę, 21 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  6. Do 29 września przyjmujemy zapisy dzieci do I Komunii świętej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 29 września po Mszy św. o godz. 11:00
  7. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia niech Bóg hojnie obdarza swoją łaską, umacnia w wierze, nadziei i miłości oraz prowadzi światłem swojej prawdy.