XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019

  1. W dzisiejszą niedzielę nasza Parafia przeżywa uroczystość odpustową ku czci swojego Patrona Św. Gabriela Archanioła. Uroczysta Msza Święta o godzinie 11.00. Serdecznie witamy w naszej Parafii ks. dr Łukasza Hendzla – sekretarza biskupa diecezji rzeszowskiej i dziękujemy za modlitwę oraz wygłoszone Słowo Boże na każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej tradycyjnie zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym.
  2. We wtorek rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w naszej świątyni codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz zmiana Tajemnic różańca św. i spotkanie róż różańcowych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W I piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do 17.45. Na zakończenie adoracji nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. W tym czasie możliwość do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Również w piątek po nabożeństwie próba scholi dziecięco – młodzieżowej.
  6. Dziś kończymy zapisy dzieci na I Komunię Świętą.
  7. Decyzją JE ks. Bp Józefa Guzdka – Biskupa Polowego WP, ks. kpt. Krzysztof Ziobro dotychczasowy proboszcz naszej Parafii z dniem 30 września kończy swoją posługę na stanowisku proboszcza Parafii i kapelana jednostek i instytucji wojskowych w Zegrzu. Na proboszcza Parafii Wojskowej w Zegrzu z dniem 01 października br. ks. Biskup mianował ks. ppłk Marcina Kwiatkowskiego. Polecajmy w naszych modlitwach nowego ks. Proboszcza i proszę o życzliwe jego przyjęcie.

8. Drogich jubilatów i solenizantów naszej parafii zapewniamy o serdecznej pamięci i składamy najlepsze życzenia.

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.