XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020r.

1. W dzisiejszą niedzielę, przeżywamy kolejny Dzień Papieski, który na trwałe wpisał się w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie. Dzisiaj swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II. Głównym celem fundacji jest promowanie nauczania papieża Polaka. Z tych środków m.in. fundowane są stypendia dla uzdolnionej, a pochodzącej z ubogich rodzin młodzieży. Polecam tę zbiórkę życzliwości Parafian.
  2. Trwamy w miesiącu październiku –miesiącu modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po wieczornej Mszy Św.
  3. We wtorek 13 października zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zapisy dzieci na Uroczystość I Komunii Świętej w naszym kościele do końca października.
  6. Przyjmujemy również zapisy do przyjęcia w przyszłym roku sakramentu bierzmowania.
  7. W tym tygodniu patronują nam:

– we wtorek bł. Honorat Koźmiński

– w czwartek św. Teresa od Jezusa

– w piątek św. Jadwiga Śląska

– w sobotę św. Ignacy Antiocheński

• Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.