V Niedziela Zwykła 07.02.2021

1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zadbajmy o to, by nasi chorzy bliscy czy sąsiedzi, dzięki naszej życzliwej pomocy, mogli tego dnia uczestniczyć we Mszy Świętej.
  4. 21.02.2021r. czyli za 2 tygodnie po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców. I Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii 15.05.2021
  5. Zbiórka do puszki Caritas na pomoc Chorwacji po trzęsieniu ziemi w dniu 24.01.2021 wyniosła 420 zł.
  6.  W tym tygodniu patronują nam:

– w środę św. Scholastyka

• Wszystkim dziękuję za świadectwo wiary, cierpliwość, życzliwość, modlitwę oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.