VI Niedziela Wielkanocna 09.05.2021

1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  3. Trwamy w maryjnym miesiącu – maju. W naszym kościele nabożeństwo majowe będziemy celebrowali codziennie po Mszy św. o godz. 18.00
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy..
  5. W czwartek, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 40. rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II. Zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze osobiste codzienne sprawy. Nabożeństwo fatimskie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00
  6. Wszystkim dziękuję za świadectwo wiary, cierpliwość, życzliwość, modlitwę oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.