XVII Niedziela Zwykła 03.10.2021

1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie i w niedzielę o godz. 17:30,
  2. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza Święta o godz. 18:00 z prośbą o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 21. Dzień Papieski. Tego dnia po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 zapraszam dzieci i Rodziców na spotkanie organizacyjne do I Komunii św.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.