XXXI Niedziela Zwykła 31.10.2021

 1. W zeszłą niedzielę ofiary składane na tacę były przeznaczone na misje. Dzięki Wam – moi Drodzy – przekazaliśmy na misje 2.255,58,- PLN
 2. Kończy się październik – miesiąc różańca. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17:30 na ostatnie nabożeństwo różańcowe.
 3. Jutro rozpoczynamy listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przez cały miesiąc w niedzielę czytanie wypominek 10 minut przed każdą Mszą św. oraz w tygodniu odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z czytaniem wypominek – po Mszy świętej o godz. 18.00. Na kartkach proszę umieścić godzinę, ponieważ wypominki z godz. 09:00 będą czytane w środy i soboty, z godz. 11:00 – we wtorki i piątki, a z godz. 18:00 – w poniedziałki i czwartki. Kartki na wypominki znajdujące się na stoliku w kruchcie kościoła po wypełnieniu możemy składać w zakrystii lub kancelarii po Mszy św.
 4. Jutro 01 listopada uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 09:00 i 11:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. Wypominki z godziny 18:00 zostaną odczytane przed Mszą o godz. 11:00. W Dzień Zaduszny, 02 listopada zapraszamy o godz. 18:00 na „Zegrzyńskie Zaduszki” w intencji zmarłych Parafian Parafii Wojskowej w Zegrzu.
 5. Penitencjaria Apostolska w bieżącym roku, w aktualnych okolicznościach spowodowanych pandemią COVID-19, odpusty zupełne dla wiernych zmarłych będzie można uzyskać przez cały listopad, a nie tylko od 01 do 08 listopada, przy zmienionych warunkach i dostosowanych do sytuacji dziełach pobożnych, aby zapewnić bezpieczeństwo wiernych.
 6. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
 7. W piątek od godzi. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. W sobotę – I sobota lipca o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45 zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 9. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi w potrzebie.
 10. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00, zapraszam Rodziców i dzieci pierwszokomunijne na spotkanie organizacyjne połączone z wyborem strojów komunijnych.
 11. Składam serdeczne podziękowania Panom z Sekcji Łączności i Informatyki 26. WOG za pomoc w pozyskaniu nowego rzutnika multimedialnego dla naszego kościoła oraz Panom z Grupy Zabezpieczenia 26. WOG za zbudowanie magazynku na artykuły biurowe w kancelarii parafialnej i pomalowanie kancelarii i nowego pomieszczenia magazynowego
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień, życząc również miłej i błogosławionej niedzieli.