II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022

1. Trwamy w radości z narodzin Chrystusa, obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Modlimy się dzisiaj, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom.
  2. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii.
  3. W czwartek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa kredy i kadzidła będą sprawowane o godz. 09:00 i 11:00 Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00
  4. Jednocześnie będzie to Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na cele misyjne.
  5. Również w czwartek, 6 stycznia, po Mszy św. o godz. 11:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie noworoczne dla Członków wszystkich wspólnot działających w naszej parafii, na które serdecznie zapraszam.
  6. W piątek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. W najbliższą niedzielę, 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  8. Zgodnie ze wskazaniami dotyczącymi wizyt duszpasterskich zwanych kolędą wydanymi przez Administratora Apostolskiego Ordynariatu Polowego w Polsce, Arcybiskupa Józefa Guzdka i sytuacją epidemiczną informuję, że wizyty duszpasterskie będą odbywać się tylko na zaproszenia. Zapisów można dokonywać do 06 stycznia w zakrystii.
  9. Rozliczenie sakramentów:

W roku 2021 odbyło się w naszym kościele:

• Chrzty – 14
  • Śluby – 7