IV Niedziela Zwykła 30.01.2022

1. W środę, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza Święta z błogosławieństwem święć, o przyniesienie, których proszę, o godz. 18:00 i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
  2. Tego dnia obchodzimy także ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą będziemy wspierać wszystkich, którzy oddali się na służbę Bogu i ludziom w zgromadzeniach życia zakonnego i instytutach świeckich. Będziemy prosić Boga o nowe powołania do życia zakonnego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na wparcie zakonów klauzurowych.
  3. W pierwszy piątek miesiąca od godzi. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W pierwszą sobotę lutego o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45 zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  5. W zeszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbieraliśmy do puszek ofiary, na rzecz Pani Celiny. Dzięki Wam – moi Drodzy, udało nam się zebrać 3.586,16 PLN. Zgodnie z umową podwoiłem tą kwotę. zliczając wszystkie ofiary udało nam się zebrać, na dzień 26.01.2022, na rzecz Pani Celiny kwotę: 9. 902,32 PLN
  6. Dziękuję Żołnierzom z 64. batalionu lekkiej piechoty z Pomiechówka, Pani Renacie, Panom: Markowi, Waldemarowi i Witoldowi za pomoc w wyniesieniu choinek, ozdób świątecznych oraz worków z piaskiem i posprzątaniu kościoła.
  7. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu dzień imienin, urodzin oraz inne jubileusze życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i Bożego światła na drogach codzienności.