VII Niedziela Zwykła 20.02.2022

1. Dziś siódma niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wraz z całym Kościołem, abyśmy spełniali słowem i czynem to, co podoba się Bogu (kolekta mszalna). Niech sprawowanie tajemnicy paschalnej Jezusa Chrystusa będzie doświadczeniem zbawczej mocy Boga i umocnieniem na trud kolejnego tygodnia.
  2. W ubiegły poniedziałek, 14 lutego, zostały usunięte pozostałości starych i wstawione nowe okna w mieszkaniu Pani Celiny. Koszt 2.300 PLN
  3. Z powodu Przysięgi wojskowej Żołnierzy TSW, dzisiejsze spotkanie dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Komunii św. zostaje przełożone na przyszłą niedzielę 27 lutego po Mszy św. o godz. 11:00
  4. We wtorek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi w Kościele.
  5. Salezjańska Szkoła Podstawowa w Legionowie do 29 kwietnia prowadzi rekrutację uczniów do klas od I do VII. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze, nadziei i miłości.