Pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy

W dniu 9 marca 2022 r. po 48 godzinach podróży mama z dwójką dzieci przyjechała do Zegrza, gdzie obecnie mieszkają u swojej kuzynki. Rodzina na co dzień zamieszkiwała w Kijowie. W dniu 24 lutego 2022 r. po wybuchu wojny rodzina przeprowadziła się do domu pod Wasylkowem, a następnie podjęła decyzję o wyjeździe z kraju.

Mama: Antonina – lat 37 -starsza księgowa na co dzień pracowała w administracji wojskowej, Tata: Slavek – lat 39 – kierowca, obecnie na linii frontu jest żołnierzem obrony terytorialnej pod Wasylkowem.

Dzieci: dziewczynka Viktoria lat 6, chłopiec Tymur 4 lat, dzięki uprzejmości zegrzyńskiego przedszkola rozpoczynają naukę w przedszkolu od najbliższego poniedziałku tj.21 marca br.

Wszelkie wsparcie finansowe lub rzeczowe;

· ubrania wiosenno/letnie (chłopiec wz.110-116, dziewczynka: wz.122-128 cm, mama Antonina rozm ubrań 36-38 wzrost 170 cm, buty dla mamy w rozm.38-39)

· kosmetyki

· żywność/słodycze dla dzieci

· rowerki dla dzieci

Z góry dziękuję za okazane serce i pomoc!