Kancelaria dziekana WOT

01 czerwca 2022 roku, dzięki uprzejmości Dowódcy batalionu dowodzenia WOT Panu ppłk Piotrowi Osińskiemu, rozpoczęła swoją działalność kancelaria rzymskokatolickiego dziekana WOT. Do pomocy w kancelarii został oddelegowany nowo zaprzysiężony, w dniu 29 maja 2022 r., Żołnierz batalionu dowodzenia WOT szer. Wioletta Wolska. Pozwoli to usprawnić i skoordynować współprace, na dzień dzisiejszy, z 42 kapelanami TSW na terenie całego kraju oraz odciążyć kancelarię parafialną i proboszcza Parafii Wojskowej pw. św. Gabriela Archanioła w Zegrzu.

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od sytuacji dać z siebie wszystko”. Aby te słowa przyniosły wymierny efekt i Pan Bóg nam w tym błogosławił, poświęcenia nowo powstałej kancelarii, w dniu 06 czerwca, dokonał dziekan WOT ks. płk Radosław Michnowski, będący jednocześnie proboszczem Parafii Wojskowej w Zegrzu.