XXXI Niedziela Zwykła 30.10.2022

1. W zeszłą niedzielę ofiary składane na tacę były przeznaczone na misje. Dzięki Wam – moi Drodzy – przekazaliśmy na misje 1.923,76,- PLN
  2. Kończy się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w ostatnich nabożeństwach różańcowych dziś i jutro o godz. 17:30.
  3. We wtorek rozpoczynamy listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przez cały miesiąc w niedzielę czytanie wypominek 10 minut przed każdą Mszą św. oraz w tygodniu odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z czytaniem wypominek – po Mszy świętej o godz. 18.00. Na kartkach proszę umieścić godzinę, ponieważ wypominki z godz. 09:00 będą czytane w środy i soboty, z godz. 11:00 – we wtorki i piątki, a z godz. 18:00 – w poniedziałki i czwartki. Kartki na wypominki znajdujące się na stoliku w kruchcie kościoła po wypełnieniu możemy składać w zakrystii.
  4. 01 listopada uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 09:00 i 11:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. Wypominki z godziny 18:00 zostaną odczytane przed Mszą o godz. 11:00.
  5. W Dzień Zaduszny, 02 listopada zapraszamy o godz. 18:00 na „Zegrzyńskie Zaduszki” w intencji zmarłych Parafian Parafii Wojskowej w Zegrzu.
  6. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Do warunków odpustu należą: nawiedzenie cmentarza oraz modlitwa za zmarłych. Ponadto: brak przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
  7. W piątek od godzi. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. W sobotę – I sobota lipca o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45 zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wzrastania w wierze, nadziei i miłości oraz doświadczenia bliskości Pana i Jego mocy w codziennych potrzebach.