XXXII Niedziela Zwykła 06.11.2022

1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w roku kościelnym. Błagamy Boga, aby oddalił od nas łaskawie wszelkie przeciwności, abyśmy wolni od niebezpieczeństw duszy i ciała, mogli swobodnie Mu służyć.
  2. Od dzisiaj przyjmujemy rezerwacje intencji na rok 2023.
  3. Przez cały listopad w niedzielę czytanie wypominek 10 minut przed każdą Mszą św. oraz w tygodniu odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z czytaniem wypominek – po Mszy świętej o godz. 18.00. Wypominki z godz. 09:00, będą czytane w środy i soboty, z godz. 11:00 – we wtorki i piątki, a z godz. 18:00 – w poniedziałki i czwartki.
  4. W piątek, 11 listopada będziemy świętować Święto Niepodległości. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Niech w tych dniach nie zabraknie nas przy mogiłach żołnierzy z lat 1918-1920 i modlitewnej o nich pamięci. Msze Święte w naszym kościele o godz. 09:00 i 11:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00
  5. Zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku wraz z Klubem Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki przygotowaliśmy wspólne śpiewanie pieśni wojskowych i patriotycznych, które odbędzie się 11 listopada 2022 r. po Mszy św. o godz. 11:00.
  6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi w potrzebie.
  7. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00, zapraszam Rodziców i dzieci pierwszokomunijne na spotkanie organizacyjne.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy otwartości na Boże słowo oraz odwagi w podejmowaniu codziennych obowiązków względem Boga i bliźniego.