II Niedziela po Bożym Narodzeniu Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli Maryi 01.01.2023

1. Trwamy w radości z narodzin Chrystusa, obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Modlimy się dzisiaj, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom.
  2. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii. Po Mszy spotkanie noworoczne dla Członków Żywego Różańca w domu parafialnym.
  3. W piątek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa kredy i kadzidła będą sprawowane o godz. 09:00 i 11:00 Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00 Z racji pierwszego piątku miesiąca Mszę św. o godz. 11:00 zakończy litania do Serca Pana Jezusa i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  4. Jednocześnie będzie to Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na cele misyjne.
  5. W sobotę – I sobota stycznia o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45, zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  6. W najbliższą niedzielę, 08 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  7. Wizyty duszpasterskie zwane kolędą rozpoczynamy od 09 stycznia. Szczegółowy plan wizyt zostanie przedstawiony w przyszłą niedzielę.
  8. Rozliczenie sakramentów:
    W roku 2022 odbyło się w naszym kościele:
    • Chrzty – 25
    • Śluby – 6