VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023

1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. Słowo Boże przypomina nam, że miłość do Zbawiciela wyraża się w zachowywaniu Jego nauki.
  2. W naszej świątyni nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 17:30.
  3. Od poniedziałku do środy z całym Kościołem, modlić się będziemy w sposób szczególny o dobre tegoroczne urodzaje oraz za kraje głodujące.
  4. We wtorek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 przez jego wstawiennictwo będziemy się modlić o dar jedności naszym małym wspólnotom oraz całej Ojczyźnie.
  5. Od piątku (19.05) do soboty (27.05), trwać będzie w całym Kościele Nowenna przygotowująca nas do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Odprawiać ją będziemy w łączności z Nabożeństwem Majowym.
  6. W najbliższą niedzielą przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nowenna do Ducha Świętego podczas nabożeństwa majowego o godz. 17:30.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
  1. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Zapowiedzi drugie:

Łukasz STEFAŃSKI, kawaler, parafia tutejsza, żołnierz zawodowy i Paula Justyna MRUGOWSKA, panna, parafia św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi;