XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019

1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
  2. W naszej Parafii serdecznie witamy nowego Pana kościelnego, pana Jarosława Przybyszewskiego i życzymy Bożego błogosławieństwa i dużo sił do posługi na rzecz naszej parafii.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz zmiana Tajemnic różańca św. i spotkanie róż różańcowych.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W I piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do 17.45. Na zakończenie adoracji nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. W tym czasie możliwość do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. W I sobotę koła różańcowe zapraszają na wspólną modlitwę, która rozpocznie się o godz. 17.00.
  8. Za tydzień I niedziela miesiąca – po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Dziękujemy panu Bogumiłowi Karwackiemu za naprawienie oświetlenia ledowego na ścianie wejściowej do kościoła.
  10. W liturgii Kościoła wspominamy:

– w środę święto św. Tomasza, Apostoła

– w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy

7. Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.