XXI Niedziela Zwykła 25.08.2024

1. Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku kościelnym. Niech wśród naszych codziennych obowiązków tego tygodnia nie zabraknie troski o bliskość Pana i wartości nieprzemijające.
  2. Jutro, 26 sierpnia, przypada w liturgii uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia będziemy łączyć się z Jasną Górą, gdzie znajduje się wizerunek Czarnej Madonny. Zapraszamy na wspólną modlitwę podczas Mszy św. o godz. 18:00
  3. Pierwsza Komunia Święta w roku 2025 odbędzie się w sobotę 10 maja o godz. 11:00 Od 01 do 29 września przyjmuję zapisy dzieci TYLKO z Rodzin wojskowych, służb mundurowych oraz pracowników RON. Pozostałe dzieci z rodzin cywilnych proszone są o dostarczenie zgody od swojego proboszcza. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 29 września po Mszy św. o godz. 11:00
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 85. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Naszą modlitewną pamięcią będziemy ogarniali wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
  6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
    Zapowiedzi drugie:
    Mateusz JASKUŁOWSKI, kawaler z par. św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie i Paulina PROKOP, panna z parafii tutejszej.