XXI Niedziela Zwykła – 25.08.2019

  1. Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w naszym kościele 09 maja 2020 roku o godz. 11.00. Zapisy od dzisiejszej niedzieli do 29 września w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej 10 maja 2020 roku o godz. 11.00.

4. Intencje Mszalne przyjmujemy w zakrystii po Mszach Św. lub w kancelarii parafialnej.

5. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej.

6. W piątek po Mszy Świętej próba scholi. Serdecznie zapraszamy dziewczynki i chłopców do włączenia się w życie parafii.

6. W następną niedzielę 01 września o godz. 12.00 zapraszamy na koncert religijno – patriotyczny z okazji 80. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej i 100 – lecia Biskupstwa Polowego w Polsce. Szczegóły koncertu na tablicach informacyjnych.

7. Za tydzień I niedziela miesiąca – po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W liturgii Kościoła wspominamy:

jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej

we wtorek wspomnienie Św. Moniki

– w środę wspomnienie Św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła

– w czwartek wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

9. Solenizantów i jubilatów tygodnia powierzamy opiece Matki Bożej Częstochowskiej.

10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.