Niedziela Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 29.12.2019r.

  1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok i serce w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Maryi i Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem dla Boga i rodziny. Dziś po każdej Mszy św. zostanie udzielone błogosławieństwo wszystkim małżonkom i ich dzieciom.
  2. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i specjalne nabożeństwo podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za miniony rok i upraszali łaski na dni Nowego Roku.
  3. W środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Rozpocznijmy Nowy Rok, oddając się w opiekę Matki Bożej i upraszajmy jej orędownictwa na nadchodzący rok. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.
  4. Pragnę również poinformować, iż od 1 stycznia Msze św. wieczorne w niedzielę i uroczystości będą o godzinie 18.00. 
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek przed wieczorną Mszą Świętą od godz.17.00 do 17.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. W sobotę koła różańcowe zapraszają na wspólną modlitwę, która rozpocznie się o godz. 17.00
  8. Odwiedziny duszpasterskie rodzin tzw. Kolędę rozpoczniemy od 7 stycznia, po uroczystości Objawienia Pańskiego. Plan Kolędy zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.
  9. Na ostatnie dni kończącego się roku, wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożej łaski.