Niedziela Chrztu Pańskiego 12.01.2020r.

  1. Wspomnienie wydarzenia nad Jordanem, gdzie Pan Jezus przyjął chrzest, a także gdzie Bóg potwierdził, że jest On Jego Synem, kończy okres Narodzenia Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, myślimy także o naszym chrzcie, który jest początkiem i fundamentem naszego chrześcijańskiego życia, czyli naszej przyjaźni, komunii z Panem Bogiem. W tym sakramencie otrzymaliśmy godność przybranego dziecka Bożego i dar Bożej miłości.
  2. Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.  
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan Kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej naszej parafii.
  4. W związku z Kolędą Msza św. w dni powszednie do niedzieli 19 stycznia o godz. 8.00.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  6. W dniach od 18 do 25 stycznia w Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. Uczyńmy wszystko, co w naszej mocy, aby każdego dnia wypełniać polecenie Pana Jezusa, abyśmy byli jedno. W to wielkie nawoływanie Kościoła do jedności włączmy także nasze osobiste modlitwy.
  7. Pragnę także poinformować, iż we wtorek do Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki przyjedzie Krwiobus i będzie możliwość oddania krwi. Pojazd będzie przy warsztatach od godz. 9.30 do 13.00
  8. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.