III Niedziela Zwykła 19.01.2020r.

  1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.
  2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  3. Dobiegają końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt w zakrystii. Statystyki podamy w przyszłą niedzielę.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się koncert kolęd chóru dzieci z naszego Klubu przy Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki. Bardzo serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego pięknego koncertu.
  6. W tym tygodniu patronują nam:

we wtorek – wspomn. św. Agnieszki

w piątek – wspomn. św. Franciszka Salezego

w sobotę – święto Nawrócenia św. Pawła

Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.