III Niedziela Wielkiego Postu 15.03.2020r.

  1. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w świętym czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie. Chodzi o nawrócenie we wszystkich wymiarach naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Potrzeba wiele pokory i silnej wiary w Boże miłosierdzie. Nawrócenie ma się dokonać przede wszystkim w naszym sercu.
  2. Pragnę poinformować, iż z racji zagrożenia koronawirusem i w związku z tym wydanym zarządzeniem Księdza Biskupa Polowego Józefa Guzdka zostały odwołane Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii, jak również nabożeństwa Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.
  3. W związku z epidemią wirusa Ksiądz Biskup Polowy udziela również dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do 29 marca br.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 
  5. W czwartek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Wstawiennictwu św. Józefa polecajmy szczególnie naszego Ordynariusza – Ks. Biskupa Józefa Guzdka.
  6. W piątek od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. Zbiórka do puszki na misje w zeszłą niedzielę wyniosła 850 zł.
  8. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.