Niedziela Najświętszej Trójcy 07.06.2020r.

  1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…”. Warto też zdać sobie sprawę, że ile razy świadomie i pobożnie wykonujemy znak krzyża, modlitewnie wielbimy Trójcę Przenajświętszą – jednego Boga w trzech Osobach.
  2. Czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwa czerwcowe.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  4. W czwartek, 11 czerwca, będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Po Eucharystii o godz. 11.00 wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy wokół kościoła. Prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zachęcamy dzieci do sypania kwiatków.
  5. W sobotę 13 czerwca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją
  6. Dzisiaj zbiórka do puszek  na Świątynię Bożej Opatrzności
  7.  W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek święta Jadwiga Królowa

– w sobotę święty Antoni z Padwy

  • Wszystkim dziękuję za świadectwo wiary, cierpliwość, życzliwość, modlitwę oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.