XI Niedziela Zwykła 14.06.2020r.

  1. Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i nabożeństwa czerwcowego. Możliwości mamy wiele i tylko od nas samych zależy, jak spożytkujemy czas, który jest nam dany, abyśmy się uświęcali i abyśmy pomagali także innym dojść do świętości.
  2. W naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwa czerwcowe.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  4. W czwartek, 18 czerwca, zakończenie tradycyjnej oktawy uroczystości Bożego Ciała. Na zakończenie nabożeństwa błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. W piątek, 19 czerwca, w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  6. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
  7. Zbiórka do puszek  na Świątynię Bożej Opatrzności wyniosła 330 zł.
  8. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała: ołtarzy, osobom funkcyjnym, Różom Różańcowym, dzieciom, ministrantom, żołnierzom naszego Centrum. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.