XIII Niedziela Zwykła 28.06.2020r.

  1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
  2. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. W tym dniu taca przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz zmiana Tajemnic różańca św.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek przed wieczorną Mszą Świętą od godz.17.00 do 17.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  6. W piątek, 3 lipca, obchodzimy święto Świętego Tomasza Apostoła.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca koła różańcowe zapraszają na wspólną modlitwę, która rozpocznie się o godz. 17.00
  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia rozpoczętych wakacji.