XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020r.

  1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej na parkingach obok kościoła odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i ich użytkowników z racji wspomnienia 25 lipca św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary zebrane do puszki zostaną przeznaczone na wsparcie misjonarzy.
  3. Dzisiaj również po Mszy św. o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się piękny koncert pt: „ Z Orłem i Pieśnią” z okazji 100 Rocznicy Bitwy Warszawskiej. W programie najpiękniejsze pieśni patriotyczne tego okresu. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym koncercie. Koncert odbędzie się również w parafii św. Antoniego w Woli Kiełpińskiej o godz. 17.00.
  4. W środę tradycyjnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę, 1 sierpnia, mija 76. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny jesteśmy winni naszą modlitewną pamięć.
  6. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca. Koła różańcowe zapraszają na wspólną modlitwę, która rozpocznie się o godz. 17.00.
  7. W tym tygodniu patronują nam:

– w środę św. Marta

– w piątek św. Ignacy Loyola

– w sobotę św. Alfons Ligouri

  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia trwających wakacji.