XXII Niedziela Zwykła 30.08.2020r.

  1. Ostatnia niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach.
  2. We wtorek przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny w latach 1939-1945 na frontach i w obozach. Prośmy Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna.
  3. We wtorek również jest rozpoczęcie nowego roku szkolnego. O godz. 18.00 zapraszam dzieci i młodzież a także nauczycieli na wspólną modlitwę z tej okazji.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz zmiana tajemnic Różańca Świętego. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie do Domu Parafialnego.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  6. W piątek przed wieczorną Mszą Świętą od godz.17.00 do 17.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. Przypominam, że Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w naszym kościele 19 września o godz. 11.00. Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do tej uroczystości odbędzie się za tydzień w pierwszą niedzielę września (6 września) po Mszy św. o godz. 11.00.
  8. W tym tygodniu patronują nam:

– w czwartek św. Grzegorz Wielki

  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.