XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020r.

  1. W dzisiejszą niedzielę nasza Parafia Wojskowa przeżywa uroczystość odpustową ku czci swojego Patrona Św. Gabriela Archanioła. Główna Uroczysta Msza Św. wraz z procesją o godz. 11.00. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. mjr Marcina Czeropskiego –  Proboszcza Parafii Wojskowo – Cywilnej w Legionowie. Podczas Sumy Odpustowej w sposób szczególny będziemy się modlić w intencji naszych Parafian i wszystkich, którzy modlą się w naszej wojskowej świątyni. Po Mszy św. zapraszamy na wojskową grochówkę.
  2. Trwamy w miesiącu październiku –miesiącu modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po wieczornej Mszy Św.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz zmiana tajemnic Różańca Świętego. Po Mszy Św. zapraszam na spotkanie do Domu Parafialnego.
  4. Uroczystość I Komunii Świętej w przyszłym roku odbędzie się w naszym kościele 15 maja 2021 o godz.11.00. Zapisy do końca października.
  5. Przyjmujemy również zapisy do przyjęcia w przyszłym roku sakramentu bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę, 11 października będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski, który na trwałe wpisał się w kalendarz nie tylko Kościoła w Polsce, ale i w kalendarz ważnych rocznic i obchodów w naszej Ojczyźnie. Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II.
  7. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek św. Faustyna Kowalska

– w środę NMP Różańcowa

  • Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.