III Niedziela Adwentu 13.12.2020r.

  1. W liturgii Kościoła 3. niedziela Adwentu jest nazywana niedzielą Gaudete – „radujcie się”. Bliskość świąt Bożego Narodzenia sprawia, że powinniśmy się zastanowić, czy już jesteśmy przygotowani na spotkanie z Panem.
  2. Rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. W natłoku wielu ważnych spraw niech nie umknie naszej uwadze fakt, że pragniemy razem, rodzinnie wyjść na spotkanie przychodzącego Pana. Rodzina bowiem dla każdego z nas jest przestrzenią wzrastania w świętości na co dzień.
  3. Zachęcam do udziału w Mszach Św. roratnich ku czci Najświętszej Maryi Panny, sprawowanych w naszym kościele w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny,  a także kalendarze i świece Caritas.
  6. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek – św. Jan od Krzyża

  • Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.