Materiały promocyjne naszej Parafii

Materiały promocyjne to zbiór produktów, których zadaniem jest odpowiednia popularyzacja firmy, marki czy konkretnego artykułu, a w naszym przypadku popularyzacja Parafii Wojskowej pw. św. Gabriela Archanioła w Zegrzu. Produkty te mają trafić do jak największej liczby odbiorców: Dowódców, Gości oraz jako podziękowanie za okazaną życzliwość naszej Parafii. Planując zakup materiałów promocyjnych dla naszej Parafii Wojskowej, miałem na uwadze jak będą wykorzystywane – materiały potrzebne stale, a jakie tylko na specjalne okazje.

Materiałami potrzebnymi stale są:

Ryngraf – zawierający cztery istotne elementy: postać Patrona naszej Parafii św. Gabriela Archanioła, krzyż ze stułą nawiązujący do pierwszej odznaki rozpoznawczej Ordynariatu Polowego WP, wstęgę z nazwą naszej Parafii w kolorach Wojsk Łączności oraz symbol PW – Polski Walczącej jako znaku rozpoznawczego Wojsk Obrony Terytorialnej. Ryngraf naszej Parafii – za zgodą Dowódcy Garnizonu Zegrze został przekazany w tym roku Prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej Panu Andrzejowi Dudzie oraz Ministrowi Obrony Narodowej Panu Mariuszowi Błaszczakowi.

Coin – czyli moneta pamiątkowa wręczana Gościom lub w ramach podziękowania za okazaną życzliwość, pomoc i wsparcie naszej Parafii przez proboszcza

Materiałami na specjalne okazje są:

Opłatki – opakowania z opłatkami z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej i logiem przeznaczone dla naszych Parafian i Sympatyków Parafii Wojskowej w Zegrzu oraz opakowania z opłatkami z samym logiem przeznaczone dla Jednostek wojskowych i Instytucji wojskowych Garnizonu Zegrze dla wszystkich Żołnierzy i Pracowników RON. Zostały zawiezione również do Urzędu Starostwa Powiatu legionowskiego, Urzędu Miasta Serock, Komendy Policji w Serocku i Straży Miejskiej. Za pośrednictwem Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej pojadą również do naszych Żołnierzy i Funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji na wschodnią granicę naszej Ojczyzny.

Pierniki, torby i kubki – pomysł i wykonanie zawdzięczam moim Przyjaciołom z Żagania. Mają naprawdę wielkie serducho i bardzo dziękuję za promocję naszej Parafii oraz akcji #murem za polskim mundurem. Wartym podkreślenia jest fakt, że te materiały zostały wykonane za darmo dla naszej Parafii. Piernikowe serca zostały wręczone Dowódcy WOT, Zastępcy Dowódcy WOT oraz 17 Dowódcom Brygad i Centrów Szkoleń Żołnierzy WOT na spotkaniu opłatkowym 16 grudnia. Można powiedzieć, że nasza Parafia jest odtąd znana w całej Polsce.