Zakończenie „Białego Tygodnia”

Wczoraj, 20 maja, zakończył się „Biały Tydzień” dla dzieci, które przystąpiły w dniu 14 maja br. w naszym kościele do I Komunii Świętej. Po zakończonej Mszy św. ksiądz proboszcz życzył, aby wraz z zakończeniem „Białego Tygodnia” nie zakończył się również kontakt z kościołem. Aby było w tych dzieciach i ich Rodzicach niegasnąca chęć przystępowania do stołu eucharystycznego. Ksiądz proboszcz podziękował również dzieciom i Rodzicom za świadectwo ich wiary podkreślając, że to właśnie Rodzice są tymi pierwszymi Wychowawcami i Drogowskazami, które prowadzą swoje dzieci drogą zbawienia. Nieoczekiwanie zostały wręczone wszystkim dzieciom słodkości oraz nagrody specjalne dla najbardziej sumiennych i obowiązkowych dzieci i ich Rodziców w trakcie rocznego przygotowania.