XXII Niedziela Zwykła 28.08.2022

  1. W czwartek, 1 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym.
  2. Tego dnia przypada także 83. rocznica wybuchu II wojny światowej. Naszą modlitewną pamięcią będziemy ogarniali wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny.
  3. W pierwszy piątek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę – I sobota września o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45, zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  5. Zapraszam dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę Świętą w naszym kościele w przyszłą niedzielę, 04 września, o godz. 11: 00, podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów, na czas umacniania wiary, budowania naszej przyjaźni z Panem Bogiem i z bliźnimi. Po Mszy św. poświęcenie tornistrów pierwszoklasistów.
  6. Rodziców, którzy z powodów finansowych nie byli w stanie skompletować wyprawki szkolnej dla swoich pociech proszę o kontakt ze mną telefoniczny lub osobisty.
  7. Pierwsza Komunia Święta w roku 2023 odbędzie się w sobotę 6 maja o godz. 11:00 Od dzisiaj przyjmuję zapisy dzieci TYLKO z Rodzin wojskowych oraz służb mundurowych oraz pracowników RON. Pozostałe dzieci z rodzin cywilnych proszone są o dostarczenie zgody od swojego proboszcza. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 02 października po Mszy św. o godz. 11:00
  8. Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg otacza was swoją opieką na drogach codzienności, obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.