VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019

1. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych matkach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem majowym.
  4. Do piątku zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe, a od soboty, 1 czerwca rozpoczniemy codzienne nabożeństwa czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00.
  5. W piątek po Mszy Świętej spotkanie scholi dziecięcej.
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej modlitwa prowadzona przez koła różańcowe.
  7. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. To także I niedziela miesiąca – po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Również za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Obecność obowiązkowa.
  8. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na budowę Centrum Bożego Miłosierdzia w Warszawie.
  9. Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych w zakrystii po Mszach Świętych lub w kancelarii parafialnej.
  10. Kancelaria parafialna w nadchodzącym tygodniu będzie nieczynna.
  11. Klub CSŁiI i 26. Wojskowy Oddział Gospodarczy zapraszają na festyn z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się 1 czerwca br. na Strzelnicy Piechoty w Zegrzu. Szczegóły na plakatach wywieszonych na tablicach ogłoszeń.
  12. W najbliższych dniach w naszej parafii zakończy pracę pan kościelny, dlatego zwracamy się z prośbą o zgłaszanie tych osób, które by chciały podjąć posługę nowego kościelnego. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  13. Na leczenie 8-letniego Marcinka tydzień temu zebrano 1279,40 zł i 2 euro. Składamy serdecznie „Bóg zapłać” za gest dobroci i ofiarności.
  14. W liturgii Kościoła wspominamy
    – w środę wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
    – w piątek święto Nawiedzenia NMP
    – w sobotę wspomnienie Św. Justyna, Męczennika
  15. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.