IV Niedziela Zwykła 29.01.2023

 1. W środę, 01 lutego, Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii o godz. 18:00, po której zapraszam wszystkich Członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
 2. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza Święta z błogosławieństwem święć o godz. 18:00
 3. Tego dnia obchodzimy także ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą będziemy wspierać wszystkich, którzy oddali się na służbę Bogu i ludziom w zgromadzeniach życia zakonnego i instytutach świeckich. Będziemy prosić Boga o nowe powołania do życia zakonnego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na wparcie zakonów klauzurowych.
 4. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. W pierwszą sobotę lutego o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45 zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 6. Również w sobotę, 04 lutego, po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku będą miały rocznicę I Komunii św.
 7. W przyszłą niedzielę, 05 lutego, po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dzieci i ich Rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
 8. Również w niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Spotkanie to dotyczy młodzieży z rodzin wojskowych.
 9. Proszę o zgłaszanie, z naszego osiedla, osób chorych lub w podeszłym wieku, które nie mogą przychodzić do kościoła, a które mógłbym – jeśli taka będzie wola rodziny – odwiedzać, z Komunia św., w pierwsze piątki miesiąca lub pierwszą niedzielę miesiąca.
 10. Salezjańska Szkoła Podstawowa w Legionowie serdecznie zaprasza rodziców i kandydatów do klas – I do VIII – na dzień otwarty, w sobotę 04 lutego w godzinach 10:00 do 13:00. Jest to okazja do zobaczenia szkoły oraz spotkania się z nauczycielami i uczniami. Więcej informacji znajdziecie Państwo na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła oraz na stronie szkoły: salezy.pl
 11. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu dzień imienin, urodzin oraz inne jubileusze życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i Bożego światła na drogach codzienności.