III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023

  1. Trwamy w okresie pokuty i nawrócenia – dziś przypada już trzecia niedziela Wielkiego Postu. Po raz kolejny słyszymy słowa Zbawiciela: „Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie”. Bóg daje nam czas na wydawanie owoców nawrócenia. Nie marnujmy go.
  2. W ubiegłą niedzielę po każdej Mszy św. zbieraliśmy ofiary do puszek na potrzeby misji. Dzięki Waszym – moi Drodzy – ofiarom, przekazaliśmy na rzecz misji kwotę 1.677,36,- PLN
  3. Zarząd klubu Honorowych Dawców Krwi przy Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki zaprasza 14 marca w godz. 09:00 – 13:00 na akcję honorowego oddawania krwi oraz rejestrację osób na potencjalnych dawców szpiku.
  4. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy serdecznie na Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy św. o godz. 18:00 oraz nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:30 Dziękuję ks. Andrzejowi za przygotowanie rozważań i poprowadzenie zeszło piątkowego nabożeństwa.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie organizacyjne dla dzieci i ich Rodziców obchodzących w tym roku rocznicę I Komunii św.
  6. Również dzisiaj, po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Spotkanie to dotyczy młodzieży z rodzin wojskowych i pracowników RON.
  7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 24 – 26 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Pawlukowski – dyrektor Zespołu Szkół Salezjańskich w Legionowie.
  8. W tym roku szkolnym wznawia rekrutację Salezjańskie Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko w Legionowie. Zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną w DNI OTWARTE, które zaplanowane są sobotę – 18 marca i 1 kwietnia. Szczegóły w gablocie ogłoszeniowej i naszej stronie internetowej.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy trwania przy Chrystusie i pomnażania Bożych darów oraz wydawania błogosławionych owoców nawrócenia.