Uroczystość I Komunii Świętej 06.05.2023

Drogi Jezu, Przyjacielu Dzieci,
błogosław dzieciom Pierwszokomunijnym.
Daj im zdrowie duszy i ciała.
Pomóż im się prawidłowo rozwijać i wzrastać w wierze.
Daj im łaskę wytrwałości w czystości serca,
aby mogły Cię przyjmować jak najczęściej.
Niechaj odkrywają piękno i bogactwo Komunii Świętej z Tobą. Amen.
6 maja w sobotę odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Msz św. i cała uroczystość odbyła się w modlitewnej atmosferze, pełnej zadumy i radości wynikającej ze spotkania z Jezusem ukrytym w Chlebie Eucharystycznym. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz płk Radosław Michnowski w koncelebrze z ks. płk rez. Andrzejem Dziwulskim. Galeria ze zdjęciami dostępna pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1LOzV4U16KxA7UKQsKG8TrAwdHasuPxdy?fbclid=IwAR2_4VCJWOQKvVPX1GcX2IFn_WbLKYbyzbRlGC-e5Za0Mmi2WhUXuVFltaY