X Niedziela Zwykła 11.06.2023

  1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest tak blisko, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.
  2. Jeszcze dzisiaj, 11 czerwca, w godz. 10:00-19:00 w Serocku działa mobilna strefa zdrowia. Na serockim rynku można skorzystać z bezpłatnych badań specjalistycznych i konsultacji lekarskich.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 17:30.
  4. We wtorek, 13 czerwca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które poprzedzi o godz. 17:45 nabożeństwo czerwcowe.
  5. W piątek, 16 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Również tego dnia, 16 czerwca, swoje święto obchodzi 26. Wojskowy Oddział Gospodarczy, który rozpocznie uroczystości Mszą św. w naszym kościele o godz. 10:00
  7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu na Mszę Świętą o godz. 18:00 zapraszamy osoby, praktykujące nabożeństwo wynagradzające pięciu pierwszych sobót miesiąca i wszystkich czcicieli Maryi.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.