XI Niedziela Zwykła 18.06.2023

  1. Słowo Boże, które słyszymy w liturgii słowa, niech pomaga nam w głębszym przeżywaniu Eucharystii i uwrażliwia na natchnienia Ducha Świętego w codzienności.
  2. We wtorek, 20 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2000 roku. Będziemy modlić się za wszystkich, którzy musieli opuścić kraj ojczysty, aby byli otaczani szacunkiem i doświadczali niezbędnej pomocy i życzliwości wśród innych narodów.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 17:30.
  4. W czwartek, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji ojców z naszej parafii. Będziemy żyjącym wypraszać obfitość Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych – wieczną nagrodę.
  5. W sobotę, 24 czerwca, przypada liturgiczna uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 18:00

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.

Zapraszamy na warsztaty konsultacyjne projektu „Seroccy Seniorzy budują Strategię”