XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019

  1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W sobotę, 13 lipca zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 9.00, a po niej na nabożeństwo fatimskie z procesją. Również w sobotę o godzinie 19.30 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji żołnierzy, którzy 14 lipca br. zostaną promowani na pierwszy stopień oficerski. Z tej racji Msza Święta i nabożeństwo fatimskie będzie rano.
  5. Trwają wakacje. Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. Zmarłych polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.
  6. Prosimy o kontakt osobę, która zamówiła intencję na 14 lipca za śp. Anielę Samul w 24 rocznicę śmierci i Dagmarę Jaśkiewicz – Sikora w 1 rocznicę śmierci.
  7. W liturgii Kościoła wspominamy:

– jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, Kapłana

– w czwartek święto św. Benedykta, Patrona Europy

– w piątek wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika

– w sobotę wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.