XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019

  1. Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę 20 lipca br. o godz. 9.00 w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu, odbędzie się Przysięga Wojskowa Żołnierzy Legii Akademickiej.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej na parkingu obok kościoła poświęcenie pojazdów mechanicznych i ich użytkowników z racji wspomnienia 25 lipca Świętego Krzysztofa, Patrona kierowców. Ofiary zebrane w tym dniu do puszki przy wyjściu z kościoła i przy okazji błogosławieństwa naszych pojazdów zostaną przeznaczone na wsparcie misjonarzy.
  5. W liturgii Kościoła wspominamy:

– jutro wspomnienie św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła

– we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel

– w sobotę wspomnienie bł. Czesława, Kapłana

7. Intencje Mszalne przyjmujemy w zakrystii po Mszach Św. lub w kancelarii parafialnej.

8. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy Św.

9. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii wszystkim składamy serdeczne – Bóg zapłać.

10. Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzamy opiece świętych patronów, życząc spełnienia wszelkich dobrych marzeń i planów. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.