XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019

  1. Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. Komendant Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 24 lipca w środę o godz. 18.00 zaprasza na debatę historyczną pt. „Powstanie Warszawskie w 75. Rocznicę Wybuchu”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  4. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych i ich użytkowników z racji wspomnienia 25 lipca Świętego Krzysztofa, Patrona kierowców. Ofiary zebrane w tym dniu do puszki przy wyjściu z kościoła i przy okazji błogosławieństwa naszych pojazdów zostaną przeznaczone na wsparcie misjonarzy.
  5. W liturgii Kościoła wspominamy:

– jutro Święto Św. Marii Magdaleny

– we wtorek Święto Św. Brygidy, Zakonnicy i Patronki Europy

– w środę wspomnienie św. Kingi, Dziewicy

– w czwartek Święto Św. Jakuba Apostoła

– w piątek wspomnienie Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP

5. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do czwartku po Mszy Św.

6. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii wszystkim składamy serdeczne – Bóg zapłać.

7. Parafianom i Gościom życzymy obfitości błogosławieństwa Bożego, zarówno odpoczywającym jak i pracującym. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wsparcia świętych patronów i życzliwej pamięci najbliższych. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.