X Niedziela Zwykła 09.06.2024

1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł, jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 17:30.
  3. W czwartek, 13 czerwca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które poprzedzi wyjątkowo o godz. 17:45 nabożeństwo czerwcowe.
  4. 14 czerwca, swoje święto obchodzi 26. Wojskowy Oddział Gospodarczy, który rozpocznie uroczystości 13 czerwca Mszą św. w naszym kościele o godz. 14:00
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.